رئیس دفتر مقام معظم رهبری در اهواز: مسئولان خدمت به مردم را ذخیره آخرت بدانند

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، در آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز، خطاب به مسئولان استان خوزستان، اظهارداشت: در این سیل اخیر، بار سنگین یاری و مساعدت به سیل زدگان به دوش شما بود؛ باید بدانید اجر این مجاهدت ها با خداست و ذخیره آخرت و گره گشای روز مبادای شما خواهد بود در روزی که «لا یَنْفَعُ مالٌ وَ لا بَنُوْنَ»…..

وی خطاب به نیروهای مردمی و دولتی، اظهار کرد: برادران مشغول به خدمت در استان خوستان، نیروهای نظامی و انتظامی! از فرصت استثنایی که برای خدمت به مردم این استان که در خط مقدم انقلاب و جنگ بوده، استفاده کنید.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی در ادامه با تأکید بر اینکه حضور آیت الله موسوی جزایری در خوزستان، امری ضروری و لازم است، گفت: من از نزدیک عنایت های رهبر معظم انقلاب را به ایشان می دانم؛ در انقلاب، جنگ و پس از آن همواره درِ خانه اش به روی مردم باز بود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری، تأسیس مدرسه علمیه در حوزه نوپای نجف که توسط صدام ملعون از هم پاشیده شده بود را از ابتکارات آیت الله موسوی جزایری دانست.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد افرادی در نجف اشرف تربیت شوند که انقلاب اسلامی را بشناسند و بشناسانند و این حوزه نوپا با حضور نیروهای انقلابی رشد و تعالی پیدا کند.

حجت الاسلام و السلمین محمدی گلپایگانی، گفت: کار اساسی آیت الله موسوی جزایری، ایجاد نشاط و رونق بخشی به حوزه های علمیه استان است که با حکم مقام معظم رهبری، ادامه خواهد یافت.

وی تصحریک کرد: آیت الله موسوی جزایری انسان ولایت مداری است که در سال های اخیر چند بار استفعا دادند و امروز با پیشنهاد خودشان و تایید مقام معظم رهبری، در ریاست حوزه های علمیه باقی خواهند ماند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری، در پایان با اشاره به حکم رهبر معظم انقلاب، تصریح کرد: حجت‌الاسلام موسوی فرد، چهره ای عالم، خدوم، زحمت کشیده، پا به رکاب و شناخته شده هستند.

منبع : خبرگزاری حوزه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *