اعلام حمایت جامعه روحانیت شیراز از پاسخ قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تجاوز پهباد آمریکایی

در پی اقدام قاطع و انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انهدام پهپاد آمریکایی، جامعه روحانیت شیراز با صدور پیامی ضمن قدردانی از این اقدام ،بر حمایت همیشگی جامعه روحانیت از سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی تأکید کردند، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
من از سپاه راضی هستم و به هیچ ‏وجه نظرم از شما برنمی‏گردد . اگر سپاه نبود ، کشور هم نبود . من سپاه پاسداران را بسیار عزیز و گرامی می‏دارم . چشم من به شماست . شما هیچ سابقه‏ای جز سابقه اسلامی ندارید . امام خمینی ( ره )
مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی
هدف از تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن و کوشش در راه تحقق آرمان‏های الهی و تقویت توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران بوده است . سپاه پاسداران به عنوان بازوی توانمند جمهوری اسلامی ایران ، نقش بزرگی در بیداری ملت‌های مسلمان و مستضعف در برابر مستکبرین عالم به ویژه شیطان بزرگ داشته است . سپاه پاسداران یکی از دستاورد‌های بزرگ ملت ایران و برآمده از متن ملت ایران است و در طول عمر بابرکت خود برگ زرینی است که در تاریخ انقلاب اسلامی می‌درخشد .
اقدام انقلابی و شجاعانه ، دلیر مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سرنگونی پهپاد جاسوسی فوق پیشرفته و رادار گریز آمریکای جنایتکار باعث غرور ملی تمام مردم ایران اسلامی و حیرت تمام جهان گشت و عدم سرنگونی هواپیمایی که حامل تعدادی از نیروی نظامی آمریکا بوده به جهانیان اثبات نمود که نظام اسلامی در کنار اقتدار خود دارای روحیه رأفت اسلامی و انعطاف پذیری است . فرزندان این انقلاب به خوبی نشان دادند که هر جا روی پای خود ایستاده و به توان خود ایمان آورده اند توانسته اند تمامی دنیا را حیرت زده کنند و عصبانیت و سردرگمی دولتهای جنایتکار جهان از جمله آمریکا و اسرائیل و اذناب آنان در منطقه از جمله دولت سعودی نشان از قدرت ایمان فرزندان ایران اسلامی است و در جواب آنها باید گفت « از ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید » .
جامعـه روحانیت شـیراز ضمـن تحسین این اقدام انقلابـی و اعلام حمایت و پشتیبانی قاطع خود از اقـدام ارزشمـند سپاه همیشه قهرمان از آحاد مردم ولایتمدار درخواست دارد که با حفظ وحدت و برادری مانع از نفوذ بیگانگان و منافقین کور دل در میان خود شده و از مسئولین اجرایی نیز درخواست دارد که هر چه سریعتر فضای غبارآلود اقتصادی کشور را با برنامه ریزی دقیق و مدون التیام بخشیده و موجبات خشنودی مردم صبور و بردبار را در زمینه معیشتی فراهم سازند . والسلام
جامعه روحانیت شیراز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *